Friends

Friends
And friends of friends

Food

Food
All the food i can eat

Photoshoots

Photoshoots
Photos of people and others

first of all

JAh, nü;üdsest olen täiesti saadaval ka fännamiseks ja loosides osalemiseks Facebookis.

Teiseks, tegin vahepeal algust ühe suurema näo joonistamisega, aga kuna mul polnud aega ja tahtmist seda vahepeal edasi teha siis seisab see seni mul seina peal poolikult teibituna. Aga eile tegin viimase minuti pildi emmele emadepäevaks :)Muide panin paremale paneelile oma facebooki uuenduste ülevaateks ka selle kastikese ja sealt on jube lihtne meeldib panna :) Aga jagamine on ka suureks abiks, kuna mida kiiremini saab täis 40 fänni, seda kiiremini selgub teine õnnelik ja seda kiiremini saab alustada juba uue loosiga. 

Tuletan meelde, et seni kuni ma ei teata et on teistiti käib loosimine fänninimekirja aluses ehk 2loosis võtavad osa ka need kes olid esimeses fännavad ja samamoodi kolmandas loosis võtavad osa ka 2 ja 1 loosi fännid :) Ehk siis jagamine pole kohustuslik, aga see tuleb teile kasuks.
Kui varsti on loodetavasti hästi palju fänne siis ehk muudan süsteemi kuna siis võib näida et loosi võitmisvõimalus on imepisike. Aga ma väga seda JAGATUD rida ei taha kuna see on nii levinud, igav ja inimesed ei viitsi seda teha kuna neil on juba tüütu eelarvamus sellest kuna KÕIK teevad nii oma loosimisi :) No comments