Friends

Friends
And friends of friends

Food

Food
All the food i can eat

Photoshoots

Photoshoots
Photos of people and others

Headerid ja UPDATEKumbki header, ei ole veel rohelist tuld saanud, aga need just valmisid ja miks mitte ka siis need panna üles, mis parasjagu tellijale päris meeltmööda polnud ;)
PS! Tahtsin veel mainida edaspidiseks, uutele tellijatele. Kui teil on mingi kindel laius blogil, mida te väga muuta ei taha, siis ma palun, et saadaksite oma selle headeri maksimumlaiuse. Blogspotist saab selle teada näiteks nii: Layout'i all kui hakkad headerit pildina lisama siis ta annab sulle võimaluse shrinkida headerit mingi numbrini... see number on kõigil erinev, lähtub ta blogi paneeli üldlaiusest. See number näitab maksimumsuurust. Ehk kui sellest on suurem siis hakkab ta seda lõikama. Pluss see number tuleb mulle kasuks ka siis kui ma ei tee headerit päris servast servani, siis saan pildi kohendada nii, et ta jääks teil seal üleval siiski keskele joondatuna. Sellised pisiasjad oleks hea selgeks teha juba enne kui hakkan headerit valmistama, sest kui sina kui tellija mõtlesid et võiks olla servast servani ja minule sa seda ei maini, siis mina lähed seda teedpidi, et valin umbes. Aga lõpus poleks mul kerge seda kuulda, et töö läks raisku :)

See oli siis selline palve pool, et kõik üksteisest arusaamine ja 'koostöö' sujuks :)

***

Järgmine postitus tuleb minu kaua tehtavatest hõbepulmakutsetest, mille ma vahepeal üles lisasin, aga siis sama kiirelt maha võtsin kuna ei mõelnud sellele, et pulmakülalised võivad sattuda nendeni enne kui kutsed on edastatud. Nüüd mil kutsed on juba mõni aeg valmis olnud, siis oleks aeg ka neid natuke näidata. Ette rutates: 48 kutset ükshaaval joonistada ei olnud mitte kerge töö :)

Tänaseks lõpetan. Tegin päris mitu headerit valmis ja olen superuhke enda üle, et lõpuks ometi end kätte võtsin ja hunniku tellimusi ära tegin :D 
Homme jätkan. Homme teen viimistlusi ka oma kodulehega, sest nö tegevusalad on laienenud ja ANN JOONISTAB enam ei istu. Hea et kodulehe tegemisel sai otsustatud ANNBUHTART kasuks mitte annjoonistab kasuks. Siis oleksin praegu suhteliselt piinlikus olukorras. 
Mõtlesin, et kategoriseerin ka tehtud tööde nupu : käsitsi tehtud tööd ja digitaalsed meisterdused nö :)

Aga nüüd lähen, magan end parem välja.

4 comments

 1. Ja mina ootan omaoma ka :D

  ReplyDelete
 2. Kohe-kohe jõuab järgi ka Sinuni ;)

  ReplyDelete
 3. Uskumatu kui lahe ja andekas sa oled !


  Kas ma saaksin ka sinu poolt tehtud headerit ? Oleksin väga huvitatud !


  http://annnnatz.blogspot.com/

  ReplyDelete
 4. Anna, ikka saab. Saada e-mailile soov (annbuht@gmail.com)

  ReplyDelete