Friends

Friends
And friends of friends

Food

Food
All the food i can eat

Photoshoots

Photoshoots
Photos of people and others
Hei kallid kaasmaalased, mul on teile üks palve. Nimelt olen hunnikute viisi nüüdseks saanud nii headeri palveid kui templite palveid ja ma jõudsin nüüd selgusele, et ma väga sooviks, et enne kui te tulete palvega siis tehke selgeks mida te soovite, tehke mingigi kodutöö ära (seda ausalt vaid hea tooniga, sest siis on kergem nii mul kui sul) . Kui teil pole kindlat ideed siis kindlasti on teil variandid mis teile ei meeldi! Lihtsalt mida väiksem on ring milles ma tallata võin, seda sujuvam on arusaamine meie vahel :) Lihsalt, kui teil pole õrna aimu ka milline header võiks olla siis vähemalt mõelge välja mis see olla ei tohi: roosa, kollane, must-valge, kandiline, lihtne, keeruline, mis stiilis, kas inimene on välja lõigatud jne. Inimestele ikka pigem tulevad meelde asjad mida nad ei taha ja mis ei meeldi :)

Ma panen siia oma phototshopi (tegutsemisprogramm siis) olemas olevate patternite (selline lõpmatu taustapilt nö) näidiste nimekirja, et äkki annavad need mõne hea idee või inspiratsiooni millekski:
3 comments

 1. Kas ma peaksin ka uuesti info edastama ?:P

  ReplyDelete
 2. AnonymousJuly 24, 2011

  Hei :)
  Kas sul olid need automaatselt olemas või on tõmmatud?

  ReplyDelete
 3. Mingi osa vist on kohe olemas, aga enamus siiski on tõmmatud. Neid on väga lihtne leida ja paigaldada ( ja loomulikult on neid kordades rohkem olemas kui minul olemas on)

  ReplyDelete