Friends

Friends
And friends of friends

Food

Food
All the food i can eat

Photoshoots

Photoshoots
Photos of people and others

Hõbepulma kutsed

Ma ei tea palju teist veel mäletab, aga vahepeal sain endale sellise tellimuse, et vaja valmistada 48 hõbepulmakutset. Hõbepulma rõhutan sp, et kutsed ei tohtinud siiski olla üleliia ekstravagantsed vaid pigem lihtsad  ja isegi humoorikad. Tellija soovis karikatuuri. Ja mina pidin siis hakkama uurima kuidas karikatuuri üldse teha, sest ma pole elusees kunagi karikatuuri harrastanud ja kui aus olla siis ei ole kunagi ka selle austaja olnud :) Niiet tulemus tuli ka selline nagu tuli. Mitte päris karikatuur, aga tellija ütles, et kutsed saanud inimesed hakkasid kõik itsitama ja naerma :) Niiet mission complete i guess
Niisama käeharjutus karikatuuris, enne kui asusin õiget pilti joonistama


Teine katsetus


Näidiskaart, kõik teised tulid siis selle järgi :) (kahjuks 48st valmis kaardist korraga pilti pole kuna unustasin täielikult enne pilti teha kui ära andsin)


Magamata öid oli palju.
Laud on üsna nutuse välimusega, aga mul on plaanis see üle värvida mingi hetk :)


6 comments

 1. Oi kui armas - leidsin töölaualt nime "Rambo". On siis teie koera nimi ka selline? Loodan, et on sama pirakas ilakott nagu meie oma.
  Ja kutsed olid tõesti humoorikad - andsid karikatuuri mõõdu välja küll.

  ReplyDelete
 2. Meie oma on ka Rambo jah :D Rambo mõõdu annab välja küll ja ilastab ka :D

  http://annbuht.files.wordpress.com/2010/06/282.jpg

  http://annbuht.files.wordpress.com/2010/04/0201.jpg

  Aga kas just karikatuuri mõõdu andis välja, aga hea oli katsetada.. teine asi oli aga 48 ühtsama pilti joonistada. Mitte päris see, mis mulle sobib. Aga kõike peab proovima :)

  ReplyDelete
 3. Kas sa need valged paelad said ka tiimarist?

  ReplyDelete
 4. Jah, neid oli minu mäletamist mööda kolm erinevat tooni (naharibad siis): selline keskmise heleduse-tumedusega pruun, selline valge-kreemikas nagu mul ja vist oli isegi midagi sinakat. pakks maksis 80-90 eurosenti :)

  ReplyDelete
 5. MEGA ÄGEE!! Sa oled super andekaas :D

  ReplyDelete
 6. Grete, kui sul hõbepulm tuleb siis anna teada ;D

  ReplyDelete