Friends

Friends
And friends of friends

Food

Food
All the food i can eat

Photoshoots

Photoshoots
Photos of people and others

a little different 'ART'

Tuli isu ka siia blogisse üles riputada loetumaid blogisi ( aga NAGU IKKA meeldib mulle kõike (üle)paisutada suuremaks :) Hetkel tegin valmis kolm inimest, aga mõned on veel järjekorras.

Kui ka teie tahaksite enda blogist sellist templit (mida saaks teistele jagada- saaksid oma blogisse sind sellega tembeldada ) või tahate kellestki teisest siis võite alati küsida, ikka teen heameelega :)
7 comments

 1. ÜLI üli äge! Saada mulle e-mailile oma tempel: grrrish@gmail.com. Ma tahan seda panna ka sinna kõrvale. Kirke oma juba panin, aga selle taust jäi mustaks millegipärast.

  ReplyDelete
 2. Väga imelik :/ teooria järgi peaks see ükskõik mis taustal jääma nagu.. sulab kokku ehk siis aint pilt mitte selle ümbris ka... Kuidas sa panid? Kui gadgetit addisid siis panid selle picture? Ega sa ise seda pilti arvutis väiksemaks ei teinud (pildi formaadi nimetus nn .PNG ei tohi muutuda. Kusjuures Facebookis teeb samamoodi, äkki see blogi teema sul ei luba sellist :) Aga ma saadan sulle kirke oma antud taustavärviga .JPG pildi. Lihtsalt kui kunagi juhtud tausta muutma siis peab ka pildil taustavärvi muutma :))

  Väga pikk jutt tuli, jah ma saadan e-mailile kokkuvõttes :D

  ReplyDelete
 3. Ma panin jah " add a gadget " ja siis see " add picture " ja siis lisasin arvutist pildi ja juurde panin aadressi. Ma arvan jah, et mu blogi on jamab lihtsalt :D

  ReplyDelete
 4. vau vau vau, need on nii kihvtid!! tõeliselt andekas oled ikka!
  ega Sa blogi header'eid juhuslikult ei tee? :)

  ReplyDelete
 5. Ikka võin teha kui soovi on :)

  ReplyDelete
 6. oo, tore :) millise tasu eest sa neid teed või üldse, mis põhimõttel? :P

  ReplyDelete
 7. Noh ma tegelikult nende väikeste eest üldiselt tasu ei võta, aga sellised suuremad võtavad vähe rohkem aega ja mingi tipi heameelega ikka võtaks :)

  (see mul praegu tutvumisreklaam nö, et vb kunagi hakkan ametlikumalt seda teenust pakkuma).

  Aga saada mulle emailile pilt mida tahaksid näha seal peal või üldse idee või on näiteks mõni blogi header mille sarnast tahaks vms :)

  annbuht@gmail.com

  ReplyDelete