Friends

Friends
And friends of friends

Food

Food
All the food i can eat

Photoshoots

Photoshoots
Photos of people and others

Making of ''Margit''Nii, sain siis joonistusega valmis ja lähen paksus masenduses magama, sest tulemus on kaugel sellest mida ma ootasin :P Selle hetkeni kuni juukseid tegema hakkasin oli kõik isegi superhästi ja siis läks kõik allamäge, mingi viieaastase lapse käsi lõi sisse.Joonistasin siis Margitit  Pilti ei jäljendanud 100 protsenti, keskendusin vaid näole, aga vahet pole ka, ma ei väsi kordamast, et täiesti läbikukkunud üritus, lõika või ainult nägu välja ja lisa joonistuste kausta :)


11 comments

 1. Nägu on nii perfektne! Aga need juuksed(?), mis sealt paremalt tulevad, on tõesti kuidagi imelikult.

  ReplyDelete
 2. Tegelikult paremalt ei tulegi juukseid üldse, aga jah, pole mitte kõige vaimustavam saavutus :P

  ReplyDelete
 3. Ma olen vist väga võhik, minu jaoks tundub kõik super :D Nii ilus!

  ReplyDelete
 4. Vähemalt kellegile meeldib :D

  ReplyDelete
 5. Mulle küll meeldib väga :)

  ReplyDelete
 6. täiesti ulme, kui hästi sa joonistada oskad. :0

  ReplyDelete
 7. Kas sul teip paberit ei kahjusta? :), Mul sellega probleeme..

  ReplyDelete
 8. Kusjuures, tegelikult ei kahjusta. Olen oma teibirullid kõik ühed ja samad Tiimarist ostnud, siiani olen kõikidest tiimarites seda leidnud, selline peenem rull. JA sellise kindla nurgaga, peaaegu üle vastu lauda tirides, siis ei tule midagi kaasa ( kui just paber ei ole selline kergelt vintage murljega ja taaskasutatud muljega, pehme- siis kipub natuke kaasa tõmbama) aga äsja sain isa käest lihtsalt ühe tööriistapoest ostetud (rõhutatud peal, et õrna liimiga) paberteibi ja sellega tõepoolest tuli pool paberit kaasa. Eriti ei paista, aga süda pidi seisma küll jääma kui ära tõmbasin (Margiti tööga oligi see teip).

  Aga sügavalt soovitan seda tiimari teipi (ma küll kasutan väga paksu paberit, aga usun et kui on parajalt sile paber siis ei tohiks see midagi kaasa tõmmata. Ma ise kasutan hetkel tiimarist ostetud kartongpabereid (jah võibolla mitte kõige professionaalsem valik, aga ma olen täiesti armunud neisse, head paksud ja mõnusalt siledad. Võibolla miinuseks see, et nad on natuke liiga printerpaberivalged. Aga see on hea lahendus selleks ajaks kui hingehinnaga paberit ei raatsi osta.

  Olgu, nüüd tuli palju mula. Loodan, et said kuskilt sealt seest vastuse :)

  ReplyDelete
 9. Suur aitäh! :), lähen uurin asja mõni päev .

  ReplyDelete