Friends

Friends
And friends of friends

Food

Food
All the food i can eat

Photoshoots

Photoshoots
Photos of people and others

UPDATE

Kaks asja vajavad mainimist. Nimelt, mõni aeg tagasi võttis üks neiu minuga ühendust teemal liikuv banner. Andis tellimuse sisse ja mina riputasin selle ilusti järjekorda. Peaaegu siis kui alustasin selle tegemist pakkus ta välja, et kas ma oleks nõus tal terve blogi nö ümberkujundama.  Loomulikult olin nõus. Ma olin nagu väike laps kellele anti shokolaad pihku :D

Neiu enda blogi aadress:


Igatahes, tema soovides olid märksõnad: särav punane, must, valge, tiivad. Samuti meeldisid talle liblikad ja lilled mida olen siiani kasutanud. Niiet väga raske oli seda kompromissi leida sest esimesed neli märksõna viitavad kui sellisele konkreetsele ja natuke süngema poolsele kujundusele, aga samas järgnevad märksõnad on natuke cheekylik. Nii ma siis tegin ja pidasin nõu temaga vahepeal. 

Kokkuvõttes, tegin talle 

1. headeri :
2. Taustapildi otsisin ja paigutasin ( ütleme nii, et see oli kõva sagimine, sest miski ei tundunud olevat see rusikas-silmaauku :P3. Samuti soovis ta saada sarnast nime kirjutist mida ise lisan postituse lõppu.


4. Kõrvalpaneeli kaunistavad detailid:

PS! Templid tegin juurde kelle omi veel polnud, näiteks Kirke ja Margiti omad olid juba eelnevalt valmis :)


Vot selline esimene tagasihoidlikum blogi kujundus siis minu poolt. Töö tegemise koha pealt ütlen, et blogspotil on ikka väga palju krutskeid. Iga blogi teemaga on mingi probleem. Ja see ei tulnud mulle esimest korda ette selle blogiga, äsja tegin Cococherry'le blogisse detaile ja tema blogi pakkus ka suurt peavalu :D


Teiseks tahtsin lihtsalt mainida (ilmselt on see ILMSELGE) , et tegin jällegi terve oma blogi ümber. Ma selle koha pealt ei ole eriti püsiv, et ega mul üks kindel teema blogis kaua ei püsi :P Ja kuna kõrvalpaneelil olevad asjad hakkasid juba kuhjuma siis tegin kahe paneelseks. Nüüd siis FACEBOOK ja jutunurk paremas servas ( rohkem sinna midagi ei tule!)

No comments