Friends

Friends
And friends of friends

Food

Food
All the food i can eat

Photoshoots

Photoshoots
Photos of people and others

update


Hei,

mõtlesin, et pöördun teie poole ühe palvega.

Nimelt olen natuke kriitikat saanud teemal hinnakiri. Ma tahaks teada mida te sellest arvate, et kas on absurdselt kallis. Ja ma paluks mõistlike vastuseid :)

Poll asub vasakul (enam ei asu, kuna sain oma info kätte)


Olgu mainitud, et kui hindu nö vastu ei võeta ja ma jään täiesti ilma tellimusteta siis kaotan ma selle tasulise teenuse ära, aga nõnda massiivselt ma sellegipoolest enam töid tegema ei hakka :) Ma loodan, et mõistate, kui palju võtab see minult aega ja ma usun, et mõistate ka, et minu eesmärgiks ei olnud elu lõpuni seda teha :) See oli siiski tutvus eesmärgiga ja publiku kogumine ja ma olen super-super tänulik, ausalt :)

Ma lihtsalt loodan, et mu tegemised on midagi väärt ja loodan, et ka teie arvate seda :)
5 comments

 1. Ja kus on valik " väga mõistlikud hinnad " ?

  ReplyDelete
 2. Hea tähelepanek :D Ju ma alateadlikult ei anna seda võimalust, järelikult pole ise ka rahul :D

  ReplyDelete
 3. Mina olen ka sellel nõul nagu siin kõrval chatboxis mainiti. Lasta hinnad umbes nii 1-2 euro kanti.

  Tegemist on ju siiski Virtuaalasjadega.

  ReplyDelete
 4. Merit, mis sest, et tegu on virtuaalasjadega, võtab ka nende tegemine aega. Graafilised disainerid ju ka loovad asju oma arvutis, ega nad sellepärast siis raha küsimata ei jäta ja näljas ei istu. ;)

  Ma hääletan valiku poolt "mõistlikud hinnad". Või kui tellijate hulk väikseks jääb, siis heal juhul 1€ praegustest hindadest maha võtta.

  ReplyDelete
 5. Merit, ma seda juba olen aru saanud jah, et pean hinnad alla laskma, aga mida tähendab et siiski ju virtuaalasjad? :P Kas siis virtuaalasjad vähem väärt kui mittevirtuaal? Kui mingit väärtust pole siis miks inimesed üldse oma blogisi kuidagi kaunistavad või kohendavad?
  See oli lihtsalt natuke arusaamatu lause, vabandan :)

  Selles mõttes, et ma ei taha ennast üle hinnata aga arvestades palju tegelt võetakse taoliste asjade eest, siis mina olen oma hinnakesega ikka köömes selle kõrval ja ma tunnistan, et ma pole päris nii kvaliteetne veel kui professionaalid, aga selle tõttu ka odavamad hinnad.

  Aga ma nüüd nii palju targem, et lasen hinnad alla poole, aga siiski mitte nii murumadalaks, et mu asjad midagi väärt pole :)

  ReplyDelete