Friends

Friends
And friends of friends

Food

Food
All the food i can eat

Photoshoots

Photoshoots
Photos of people and others

uus chitchat blogi , 'digitaalne' giveaway , headerid

Hei

Esiteks, et teie tähelepanu tõmmata sellele: 


Nimelt , kes märkas siis vasemale serva tekkis üks märgike mis nüüdsest siis viib minu ''pudi'padi'' blogini. Kui teid vähegi huvitab siis võite ka seda kiigata aeg-ajalt :)
Nimelt, mõtlesin, et seda siin vähe teemakohasena hoida, oleks vaja punkti kus ma tahaks muid asju välja elada :D
See chit-chattimis blogi ei hakka toimima päris igapäevaste tegevuste kirja panemisega (kuigi vahel ikka vaja jagada) vaid pigem huvitavad asjad mis mind ümbritsevad ja mis mõtteis mõlguvad, erinevad ostud, erinevad, pildid, erinevad laulud, erinevad mõtted jne. 

Mõtlesin, et oleks parem kahte blogi toimetada ühes kohas, aga see ei tähenda, et minu wordpress ära kaob, see on rohkem igapäevaste tegevuste jaoks ja rohkem lähimatele sõpradele ja sugulastele :)

Nii, et keda vähegi huvitab siis võib silma peal hoida, hetkel veel postitusi pole aga üsna pea teen juba esimese avalöögi :D

TEISEKS. Too 'digitaalne' giveaway siis millest ma rääkisin vahepeal. 

Nimelt, mõtlesin, et kuna ma tahan kätt rohkem lihvida blogide disainimisel, siis milleks raisata selleks prooviblogi, kui selle ühe proovi võiks endale saada hoopis mõni inimene. Kuna üsna pea lähevad kõik asjad mingil määral hinna alla, siis viimane aeg on teil sellele käpp sisse lüüa. 
Blogi disainimise all ma ei mõtle vaid headerit ja templid vaid kui tervikut: header, backround, sildid, ERINEVAD pudid padid paneelile või kuhu iganes, templid, nimekirjutised jne jne. COMPLETE MAKEOVER ühesõnaga :) Loomulikult ei tähenda see, seda et ma võtan kätte ja oma maitse järgi seda loon. Tegemisel olen kontaktis blogiomanikuga, et lihvida see täpselt selliseks milline talle sobib :)

Konkursis osalemiseks ei ole vaja teha paljut. 
1. Pead olema mu blogi või facebooki follower
2. Pane selle postituse kommentaaridesse kirja märksõna OSALEN ja enda nimi


Esimese võitja valin juba see reede - 19.08 (nagu öeldud, on selle põhiline eesmärk minu nö kogemuste täiendamine ja kui tahan hiljemalt hinnakirja üles panna siis peab ka näidistöid tegema, seega päris kiire ;)Ja nüüd siis kolmandaks mõned vahepeal tehtud headerid ( ka minu chitchattimise blogi headeri)

28 comments

 1. WOW TÄPSELT, mida praegu vajan! O S A L E N !! Grete Talu!

  ReplyDelete
 2. Osalen!

  Mery-Kristi Mõttus

  ReplyDelete
 3. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 4. Osalen
  Maarja Kass
  grazygirl_14_99@hotmail.com

  ReplyDelete
 5. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete