Friends

Friends
And friends of friends

Food

Food
All the food i can eat

Photoshoots

Photoshoots
Photos of people and others

trying to tolerate make-up

So i tried something today. Although i really don't  like wearing make up i did try to put on a little today. I have to point out that i'm not against make-up but i can't just wear it, but i do like it on others :P

Mascara is out of the question but that ain't a big problem for me. I have really dark and thick eyelashes. But blushes and so on...why not :)


4 comments

 1. Ja kuidas läheb tolereerimine? :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mitte väga kusjuures :D Ma olin terve sünna aja nii unine jne... ei ole mulle mõeldud ikka :D Ma panin seda ysl peitekreemi natuke silmadele ka ja see oli viga vist, silmad ei kannatagi mitte midagi enda peal :D

   Delete
 2. See põsepuna karp on juba nii ilus, et puhtalt selle pärast võikski meiki kasutada :D
  Aga igasuguseid aluskreeme ja värke ma ei kasuta - ainult silmapliiats + rismetušš ning peopäeva puhul kannan hõbedast lauvärvi tugeva kassisilmaga.

  ReplyDelete
 3. Kusjuures see põsepuna lõhnab ka superhästi, seelline mõnus kergelt magus lõhn. Raske seletada, aga see on super super hea! Ripsmetušš on minu jaoks välistatud, sest peale nii pikka meigipausi on igasugune silmakte liiga raske, peale panen siis on terve õhtu kindlustatud suure unise olekuga :)

  ReplyDelete