Friends

Friends
And friends of friends

Food

Food
All the food i can eat

Photoshoots

Photoshoots
Photos of people and others

UNICORNs

Another shirt idea, what do you think? I'm still congregating ideas for my first designed shirt lines and i'm trying out some sketches for shirts. (different colors presented). The idea is pretty hot already- as i'm not much of a sewer i found myself a sewer who will be in charge of creating the shirts. Though i'm going to make the shirt ideas and find the cuts. I also found myself a printing company and the last thing left to do i try out some sample shirts for printing, different fabrics and so on..In general the fabric will be light and sheer. But it has to remain thick so the print won't fade.

Jällegi mõned särgi ideed. Kogun ikka veel ideid, et lõpuks välja anda nö minu enda disainitud pluusid :) Idee on peaaegu valmis teostusele minema- kuna ma ise eriline õmbleja ei ole siis leidsin endale inimese, kes hakkab looma minu pluusisi. Pluuside lõiked ja ideed mõtlen ja otsin ise välja. Samuti leidsin endale juba printimise ettevõtte ja ainuke asi mis teha veel on prooviprindid särkidel, et leida parim materjal millel print kõige parmini püsib. Üldiselt saab kangas olema õhuline ja kerge (samas peab säilima kõrge tihedus et print kuluma ei hakkaks!)


12 comments

 1. ja mis sa selliste särkide hinnaks planeerinud oled? st vähemalt mulle tundub, et kavatsed neid müügi eesmärgil toota ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ikka müüki lähevad särgid jah, aga hinda pole veel paika pannud kuna pole veel kõiki osapooli kokku pannud... a la mis hinnaga hakkan printi saama jne. Muidugi ei saa särgi hind olema klassikalise t särgiga ala lindexis või new yorkeri omaga, sest särkide tegemine ei hakka liinitööna pihta. Olen sarnaste särgidisainerite hindu vaadanud ja särgid kõiguvad üldiselt 400-600 kroonini, ehk 25-40€ vahel.

   Delete
 2. You should also check out www.threadless.com and put your work up for rating. You've got nothing to lose! :) Awesome print!

  ReplyDelete
 3. oh kui põnev! mündiroheline särk näeb küll väga äge välja, ainult ma ei suudao tsustada, milline pilt mulle kõige rohkem meeldib... viimane äkki. palju sul särgikesed maksma hakkaksid, sellest ka juba tead midagi?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Panin hinna kohta kommentaari Maikeni kommentaari alla, kiika sealt :) Aga särgi prindi koha pealt olen ma isegi suures ummikus kuna ei suuda otsustada milline kolmest oleks kõige parem...

   Delete
  2. mina jõudsin igatahes otsusele, et viimane on silmale kuidagi kõige pehmem :)

   Delete
  3. Tundub, et see läheb kõige paremini peale jah. Kusjuures sellise peale sattusin täiesti kogemata photoshopiga headerit tehes tegelikult :)

   Delete
 4. Need viimased (st. pean silmas heledama pildiga) särgid on minu silmale kõige kenamad. Sellised mõnusad ja mahedad.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kusjuures mulle endale meeldivad kaks viimast kõige enam, võiks ju meeldida selge enda joonistus ehk esimene, aga millegipärast on kaks viimast kuidagi efektsemad, eriti särgi peal!

   Delete
 5. Mulle meeldib ka viimane disain kõige rohkem ja valiks helesinise :) Särgilõige ise pole kahjuks aga päris minu lemmik, mulle ei sobi sellised "vormitud" särgid.

  ReplyDelete
 6. Eks kui särkide tegemiseks läheb siis pean seda arvesse võtma et kaht teed pidi minna: lohvad hipilikumad särgid ja midagi klassikalisemat ja figuurile laskuvat :)

  ReplyDelete