Friends

Friends
And friends of friends

Food

Food
All the food i can eat

Photoshoots

Photoshoots
Photos of people and others

We just need to slow downI so love Cheryl Cole's ''Messy little raindrops'' album :)

Promise This by Cheryl Cole on Grooveshark

Live Tonight by Cheryl Cole on Grooveshark

The Flood by Cheryl Cole on Grooveshark

Amnesia by Cheryl Cole on Grooveshark

Everyone (feat. Dizzee Rascal) by Cheryl Cole on Grooveshark

Raindrops by Cheryl Cole on Grooveshark

Let's Get Down by Cheryl Cole/will.i.am on Grooveshark

Happy Tears by Cheryl Cole on Grooveshark

Waiting by Cheryl Cole on Grooveshark


And also, remember when i talked about a hairproduct that i bought:


Well i promised to tell you my opinion. I do love it. Honestly. I would compare it with a good hairspray. It doesn't feel like you rubb hairspary between your hands, it still keeps being powder until you massage it in your hair and hairroots. I won't lie, it makes your hands A LITTLE sticky but it's not discusting sticky, And i don't know if you know that too soft looking hair, that you get after straightening hair that have been just washed. Well i hate that, it's kind of too neat :P And this product really helps with that. Makes your hair little less elecrified and so on :)

Ma lubasin teile mõni aeg tagasi arvamust ühest juusteviimistlus vahendist. See on super. Asjad mida ma kartsin selle puudri juures pole üldse nii hullud. Nimelt kartsin ma et puuder hakkab käte vahel kleepuma nagu juukselakk, aga seda teeb see väga väga vähe. Samuti juustesse kanda on seda imelihtne. Ma olen seda kasutanud 2 korda niiet ei oska KOGUAEG kommentaare anda, aga siiani on peaalaspidi pealekandmine kõige parem lahendus :P Siis jäävad juuksed head kohevad ja siis kui tagasi horisontaali naasen, siis kohendan veel natuke järgi jäänud peopesadega :P Kusjuures, puudrit ei pea kandma terve pihutäis. Ma esimese korraga läksin alt ja juuksed jäid üsna lakised ja kõvad. Ma isegi ei saanud aru kui palju seda tegelikult on. Teisel korral panin üsna vähe ja isegi kui tundus et seda enam pole üldse kätel, ikka tegi ta oma tööd :)
Ma ei tea kas seda oleks nii kasulik kasutada igapäevaselt (vaeval juukselakk ka igapäevasel kasutamisel midagi head toob), aga kindlasti väga raha väärt ost :)


No comments