Friends

Friends
And friends of friends

Food

Food
All the food i can eat

Photoshoots

Photoshoots
Photos of people and others

Don't mistake coincidence with faith


I often think about faith and beliving in something or someone. 
And today when i woke up and laid on the bed for a while is caught myself thinking about again. 

In here, Estonia, it's not unusual to be an atheist, actually I think most of the people tend to believe in... nothing...here. 

I don't concider myself 100% atheist. I don't believe in god either. But i choose to believe that faith is not a weakness or taboo. 

It's never been easy to have faith, but i'm trying. 

2 comments

 1. tsau! see ei ole küll teemasse, aga mõtlesin, et mainin siiski..
  nimelt selle layoudiga ei taha pildid üldse sujuvalt ilmuda, st mõned laeb ära, aga suur osa jääb laadimata. kui lehte mitu korda edasi-tagasi kruttida, hakkavad vähehaaval ilmuma.
  alguses arvasin, et võib-olla on asi minus, aga ei, ka sõbrannal on sama probleem, ainult et temal ei pidavat üldse pilte ilmuma. aa ja ma saan su blogi lehel liikuda vaid siis, kui pole ühtegi postitust eraldi avanud (kui avan, ei teki seda noolekestega riba paremale ja hiirega ka scrollida ei saa) ja olen avalehel. vot sellised probleemid :P

  Maiken,
  Maikeni blogi - part of me

  ReplyDelete
  Replies
  1. See piltide ilmumine on seotud selle dynamic view layoudiga aga mulle tundub et see töötab vaid vägaväga hea internetiga, vähegi midagi tegevuses on ja nett tsut tsut aeglasemaks tirib siis kohe hakkab toppama, ka mul. Eks ma varsti võtan selle ette ja vahetan välja, kuigi teoorias mulle see meeldib :P

   Delete