Friends

Friends
And friends of friends

Food

Food
All the food i can eat

Photoshoots

Photoshoots
Photos of people and others

Little sweetheart

Let me point out that there are two kittens on the pictures. You'll see the changes in their faces :)
Pean ära mainima, et piltidel on tegelikult kaks kiisupoega ( ilmselt vennad, üks on kindlasti, teist pole saanud veel nii põhjalikult vaadelda). Aga vahet teete näo järgi ja ühel on silmad natuke nukramad (tegu on sama kassipojaga, kes ilmselt ühest silmast pime, kuid pead enam ei anna kuna minu arvates on silm paranemas)
8 comments

 1. Nunnumeetrist ei piisa. Siin võib nunnumeeter lõhki minna. See on küll maailma armsaim kiisupoeg.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Heh, muidugi kõikse nunnum :D

   Delete
 2. Äärmiselt viletsa kvaliteediga fotod. Põhiobjektiks on muru ja kiisud tagantvaates. Kus on armsad näokesed? Enamasti sabaalune!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Pildid olid väga juhuslikud ja kindlasti polnud esma-eesmärgiks kõrgkvaliteetsed pildid (hoides kasse vägisi koha peale ja vitsa andes iga üleliigse liigutuse peale). Lisaks polnud pilte tehes mõttes delfi väga tujukas kommentaarium :)

   Delete
 3. Selliseid kommentaare pole tõesti siia vaja -.-. Võid need delfi kommentaariumisse jätta. Kiisukesed väga nunnud : ))))

  ReplyDelete
 4. Kiisud on nunnud, aga pildid on äärmiselt hava kvaliteediga.

  "Pildid olid väga juhuslikud ja kindlasti polnud esma-eesmärgiks kõrgkvaliteetsed pildid (hoides kasse vägisi koha peale ja vitsa andes iga üleliigse liigutuse peale). Lisaks polnud pilte tehes mõttes delfi väga tujukas kommentaarium :)"

  Sellepärast tulebki teha pilte palju ning valida ainult parimad.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tõsi, pildid ei ole parima kvaliteediga (+ võibolla natuke vale töötlusmeetod) , aga kordan ennast, et antud hetkel ei olnud mul mõttes ilusessioon ja pildid delfi artiklile (üle-üldse pole artikkel minu poolt valitud või üldse soov), vaid lihtsalt kiired klõpsud.

   Delete