Friends

Friends
And friends of friends

Food

Food
All the food i can eat

Photoshoots

Photoshoots
Photos of people and others

Hello Kitties and Angry BirdsActually, i'm not that psyched about the idea of making drinks just because the brand is 'awesome'. To be honest the beverage inside the bottles are pretty bad. I do like hello kitties inside, but in the shop when i have  possibility to pick coca-cola i wouldn hesitate. But i do think they are pretty and just by looking at them. Especially hello kitties bottle, It's pink from head to toes so you can see my appeal. 

Ma olen nüüdseks ära proovinud kaks uuemat karastusjooki. Ilmselgelt on joogid loodud selle eesmärgiga, et veelgi välja imeda raha. Pudelid on nunnud küll, eriti hello kitty oma aga joogid sees on üsna nirud. Hello Kitty oma on üsna joodav kuna see maasikamaitseline ja ületab korralikud Fanta maasika maitse. 

I myself am actually a water lover. I don't like mass carbohydrated (?) bevarages 'cause they tend to give more thrist than making it go away. And my mom ordered me a HEALTHY-HEALTHY tupperware waterbottle 'cause i tend to use one regular bottle for a long time and the plastic bottles have their chemicals and my mom thought that i should get myself that tupperware bottle 'cause it's free from chemicals. 

Mulle endale meeldib vett rohkem juua, sest erinevalt karastusjookidest kustutab see janu mitte ei tekita juurde. Ja ma pidevalt jään pikalt kasutama üht sama pudelit mille olen ostnud ja need poe pudelid on siiski kemikaalid ja pikaajaliselt ilmselt mitte kuigi kasulikud. Sestap soovitas ema, et ma hakkaks kasutama veepudeliks mõeldud pudelit. Ema tellist tupperwarest sellise nunnu:


 

2 comments

  1. Ma armastan ka vett juua ja täpselt sama mure, ei ole korralikku veepudelit. Mulle väga meeldivad korwater (http://korwater.ee/) pudelid, mõnusad lihtsa disainiga aga peaks enne soetamist need tupperware omad ka üle vaatama :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Ma ise tahtsin sellise lihtsa disainiga mis ei näeks liialt välja nagu spordijoogipudel ja see tundus ideaalne, nagu tavaline veepudel ainult ilus :D Üsna lihtne ja tagasihoidlik ja maksab vist kuskil 14-16€ olenes vist suurusest ka, see on tupperware kodukal ka üleval!

      Delete