Friends

Friends
And friends of friends

Food

Food
All the food i can eat

Photoshoots

Photoshoots
Photos of people and others

Blogid, mida ka t e g e l i k u l t loed

Lihtsalt imeline laul!


Ma tean, et isiklikult pole kunagi olnud kirjutav blogija, kes oskab nii ilmekalt oma igapäevaelu kirja panna, et inimesed reaalselt tuleks ja loeks ilma igasuguse illustreeriva lisata. Ja ma ei põe, on ka neid kellele meeldib minna vaatama blogisi piltide mitte jutu pärast. Aga ma tõesti respektin neid, kes oskavad sõnu seada nii, et mul ila klaviatuurile tilgub. Neid on mu blogrollis kahjuks vähe. Ma ise pole kirjutav blogija ja paljud blogid jäävad siiski vaid pildialbumiteks (isegi kui juttu on) minu jaoks. 
Täna leidsin puhtjuhuslikult ühe blogi (facebooki jagamisketi kaudu vms), mis päris mitmekümneks minutiks mind enda külge kleepis. Selline kergelt vulgaarne ja boheemlaslik olek on minu jaoks nii tiriv. Nuta või naera.

Antud blogi on siis http://tahanteada.wordpress.com/ (loodan, et omanik ei pahanda, tegu on siiski avaliku blogiga)

Kas teie olete pigem vaatajad või lugejad?

(Lisaks mainin ära, et lähiajal hakkan taas oma blogi välimust muutma nii et võib ebamugavusi olla)


3 comments

 1. Täiesti hämmastav, JUST otsisin selle inimese blogi ning ei õnnestunud leida. Teises aknas aga oli avatud Sinu blogi ja see link. Mõtlesin, et hakkan siis neid vaatama ning OH ÜLLATUST, Sina juhatasid otsitud blogile. Muideks Mariann osaleb hetkel "Õhtusöök viiele" sarjas!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Heh, siis sul ikka vedas :D
   Jah lugesin jah, ise pole kahjuks jõudnud vaadata :)

   Delete
 2. oh people, you make me blush. (intrigeerivamad teemad on siiski parooli all, aga meilitsi on võimalik seda välja pressida. ainult siis, kui oma silmade ja neerude nimel vannute, et te mulle sitta keerama ei hakka ja minult saadud infoga vasakut jalga bläkkmeilima ei hakka)

  Kõiksete parimate soovidega,
  mariannkaasik@gmail.com

  ReplyDelete