Friends

Friends
And friends of friends

Food

Food
All the food i can eat

Photoshoots

Photoshoots
Photos of people and others

We are family (Ice age 4)

I finally got my hands on Ice age 4 and it was sweet. As i told my mom (who's a big fan of Ice Age, all the way through), it of course ain't the same as the first Ice age,  but you don't get the same emotions with every upcoming movie as you get with like Shrek: by the third movie you think: why, please stop.
Ice age sure does get a little old by every movie, but not that old that you would miss it or yawn during it. It still has Sid and his idiotic jokes :)

And i so dig the soundtrack.And i also DIG the new actors, especially the one who plays the lead pirate (from Game of Thrones, i so adore him)

I feel like a little kid again.

Sain oma näpud lõpuks ometi Jää aeg 4 külge. Nagu ütlesin oma emale ( kes on läbivalt olnud suur jääaja austaja), et see pole halb, aga ta pole siiski päris see mis oli esimene osa (samas ei ole seda ka teine ega kolmas, aga vaatame ikka). Vähemalt ei teki iga jääaja filmiga selliseid emotsioone, mis tekkisid Shreki või Jahihooajaga: palun, lõpetage!
Eks see natuke vananemas on iga uue filmiga, aga mitte nii palju, et enam vaadata ei maksa või et haigutaksid . Igas osas on siiski ju Sid ja tema idiootsed naljad :D


Ja ma tõesti jumaldan lõpus olevat lugu. Ja JUMALDAN uusi näitlejaid kes sisse toodud, eriti Peter Dinklage kes mängib esipiraati ( samuti mängib ta Troonide mängus, ta on kohuutavalt hea näitleja )

3 comments

 1. Tekkis küsimus, et mis moodi Te need laulud sinna saite?

  ReplyDelete
 2. Kahe saidi abil:

  1. Lugu läheb veebi üles ja peatub siin: http://kiwi6.com/

  2. Lugu muutub nö koodiks, mida postitusse lisada, siin: http://www.sheepproductions.com/billy/

  Esimese punkti võib muuta täiesti vabalt muuks serveriks kus saab nö lisada muusikat ja sellest URL aadress kätte saada nagu ntks Dropbox.

  Kui segaseks jäin siis võin täpsemalt juhendada!

  ReplyDelete