Friends

Friends
And friends of friends

Food

Food
All the food i can eat

Photoshoots

Photoshoots
Photos of people and others

December MUST music

 
Now. It's finally december and i can finally freely enjoy the christmas time. I rarely allow myself enjoy christmas 'things' before december, Just because i don't want to lose the edge too soon. As nowdays they start to sell christmas ornaments in the middle of september when the bikinis are still on!
Anyway. I'm so excited. I've noticed that past few years the christmas has become more and more joyful. Almost as joyful as when i was 7 years old.
So i downloaded two Christmas albums ( as i don't want to hear the same songs every year- same performers, the classic oldies- don't get me wrong, i do appreciate them too). Michael Buble's and Scotty McCreery's. The best part is that every year someone produces a 'new' xmas album. The songs are mostly the same but it kind of freshes up the oldies. I will share Scotty McCreery album here, maybe in near posts i'll share Buble's as well.
I just like Scotty's more. Every time when he starts to sing on speak i literally melt!
Nüüd mil lõpuks on detsember käes, saan hakata täismahus jõule nautima. Ma harva lasen end nautida jõulumüõnusi enne detsembrit. Lihtsalt, ma ei taha kaotada jõulutunnet jõuludeks. Üks kaks aastat on ikka nii juhtunud, et juba novembris hakanud jõulukaid kuulama jpm ja jõululaupäevaks on kõigest nii siiber. Aga tänapäeval hakatakse jõuluasju müüma juba septembri keskpaigas, mil mõnel veel bikiinid seljas. 
Igatahes, ma olen nii vaimustuses, et on detsember ja lund on rohkem kui küll, siin isegi väga palju. 
Ma laadisin alla ka kaks uut jõulualbumit (ma iga tuleva jõuluga üritan mingi uue jõulurepertuaari võluda, et liigselt läbi kulutatud vanu klassikuid natuke puhkama panna ( mitte et nad head poleks ja mitte et uued ja värsked esindajad samu laule ei leelotaks). Seekord on valitud kaks esitajat Michael Buble ja Scotty McCreery. Ülal on Scotty muusika ja võibolla hilisemates postitustes jagan ka Buble'd. 
Ma lihtsalt armastan Scotty muusikat rohkem ja olin nii vaimustuses, et lõpuks uus album, kahju, et mitte originaal. Aga tema hääl on lihtsalt see, mis paneb seest sulama. Emale kerge ääremärge: kuula ka lugusi, see on samune Superstaarisaate jämehäälne kantripoiss ;)PS! How do you like this way of presenting music? I see how many times the tracks have been listened and you do listen to them. But maybe you would rather hear them as youtube tracks?PS! Kuidas teile istub selline muusika esitamine. Ma näen täpselt mitu korda on üht või teist lugu lastud ja te ikka kuulate korralikult. Aga äkki istub youtube'i näol esitus paremin?

No comments