Friends

Friends
And friends of friends

Food

Food
All the food i can eat

Photoshoots

Photoshoots
Photos of people and others

MM and upcoming giveaway

I thought i could wait for MM digital drawing to finish before i start the new giveaway. I thought i'd put one the realistic digital drawing as one of the prices, but as i see further more that it takes insanely lot time, i decided that realistiv tablet drawing will stay out. 

I do have good prices coming instead so don't worry. Tomorrow (today i guess) some time i will start the giveaway, so be ready!

Mõtsin, et ootan kuni oma MM digijoonistuse lõpuni, enne kui avan giveaway, kuna tahtsin üheks auhinnaks välja panna väga realistliku digijoonistuse. Kuid mina enam aega edasi ja rasket tööd selja taha pannes otsustasin, et antud 'toode' siiski jagamisele ei jõua. Lihtsal põhjusel- digilaua joonistus võtab hullumeelselt jaksu ja aega. Kui MM valmis saab siis panen ka digilaua realistliku joonistuse hinnakirja välja ja siis võite juba ise oma rahakoti võimaluste piires ise tellida :)

Aga ärge muretsege, tulevad auhinnad ei ole mitte halvemad. Homme ehk täna panen millalgi ka giveaway käima nii et olge tähelepanelilkud!


No comments