Friends

Friends
And friends of friends

Food

Food
All the food i can eat

Photoshoots

Photoshoots
Photos of people and others

Punu kitty cat

I don't know, whether you remember or not but i hosted a wonderful homeless kitty from shelter. It was almost a year ago and is till miss her. Everytime when i have business in my huge photostack i get so sad when i see albums of her.

Ma ei tea kas mäletate, aga umbes aasta tagasi olin hoiukoduks ühele kodutule varjupaiga kiisule kes oli mõned nädalad minu juures. Iga kord kui satun tema albumite peale siis läheb süda hellaks :(

I remember one thing the most- she was always so warm. I mean, she wasn't even that fluffy but somehow her huge belly (she wasn't pregnant, the vets couldn't figure out why the huge belly) was so so cozy. Every time when i came from outside it was so comfy to lift her up and she was so warm and nice to me.

Üks asi mida mäletan tema juures kõige enam on see, et ta oli alati hästi soe. Ta polnud isegi niivõrd karvane ja kohev, vaid lihtsalt tema suuur kõhuke ( loomaarstid kinnitasid, et kiisu pole tiine ja ei suutnud nemadki selgusele jõuda miks kissal nõnda suur kõhuke) oli alati nii soe ja mõnus. Külmast õuest tulles, alati kui ta sülle võtsin siis oli nii mõnus kaisutada teda :PAlmost like the rug :D / Väga vaipa sulanduv :D


2 comments

 1. Ei midagi halba,kuid tiine kirjutatakse ikkagi nii nagu mina hetk tagasi kirjutasin. Kenad pildikesed ja kena kiisu. Kui kaua ta sinu juures oli ning kuhu edasi läks?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh vea ära märkimise eest, häbi on minupoolne :D

   Minu juures oli pea kuu aega, aga kuna ma kauem kahjuks ei saanud hoida teda, siis läks varjupaika tagasi!

   Delete