Friends

Friends
And friends of friends

Food

Food
All the food i can eat

Photoshoots

Photoshoots
Photos of people and others

I'm steps away from fallingSo, the snow came today, finally. But the sun has gone and that's just so depressing. I literally smile like a little child when i wake up and there's sunlight in my room. Like a huge energyshot!
But oh well, i keep waiting.

Täna tuli lumi, lõpuks. Aga kahjuks päike on kuskile kaduma läinud ja see on lihtsalt väga masendav. Ma ei oska sõnadesse panna seda rõõmu kui ma näen hommikul päikesekiirt toas. Suur energialaeng käib läbi!
Aga mis siin ikka, eks ma ootan edasi. I just have to say that the tripod is a blessing / Tahtsin lihtsalt öelda, et statiiv on suur kingitus!


I made rasberry jam from frozen berries and it brought a speck of summer into these dark winter days / Tegin vaarikamoosi külmutatud marjadest ja see tõi justkui natuke suve neisse pimedatesse talvepäevadesse 

To see pictures click on read ahead  /  Et pilte näha vajuta loe edasi
2 comments

  1. ma ikkagi pean jälle ära mainima, et mind lihtsalt ajavad (ikka veel ja ainult heas mõttes) naerma need sinu salapärased krunnipildid. need on sul nagu väike signature juba mu meelest. aga see lumehelvestega on üleüldse äge ja krunn on ka väga hästi välja kukkunud!

    ReplyDelete
    Replies
    1. Krunn ongi kahjuks / õnneks mingu signature :D Mul on igapäevaselt (st seda, et niisama ma oma juukseid ei sirgenda iga päev) väga kahused ja hullud juuksed ja krunn on lihtne ja laisk väljapääs :P

      Delete