Friends

Friends
And friends of friends

Food

Food
All the food i can eat

Photoshoots

Photoshoots
Photos of people and others

Uued kiisupojad, peatselt uut kodu otsimas


Üsna pea hakkavad kodu otsima kaks imearmast karvakera. Nimelt pere talus kus pikalt pesitsesin on uued kiisupojad ilmavalgust näinud. Kiisud on juba niipalju suured, et neil on silmad avatud, aga siiski veel emme tissi otsas. Isiklikult pole neid veel jõudnud näha, kuna pole aega maale minna olnud. Aga kohe kui pildid tehtud saavad, siis hakkavad need kaks karvakera kodu otsima. Loomulikult tahaks ka kiisuemme sooja-püsivat kodu, aga tema on maal ilusti elanud ja saab kindlasti jätkuvalt hakkama. Aga kaks põngerjat vajavad kindlasti uut kodu, kuna enamus eelnevalt sündinud kiisud on kadunud ja ilmselt mitte kõige lillelisema saatusega. Sestap on ka eesmärk neile kahele armastav kodu leida. Kiisude boonuseks (?) saab kindlasti see, et need kiisud väga suureks ei kasva. Muidugi saavad neist täiskasvanud kassid, aga ka praegused täiskasvanud kiisud seal on väga väikest kasvu, nii see tihtipeale on maakohtades.

Hetkel on vaid nõrga kvaliteediga isa tehtud telefoni pilt välja pakkuda, aga selle särasilma kõhu all on üks hallikas ja üks mustades toonides nurrumootor:


Need, kes oigasid: jälle uued kiisupojad. Tegelikult oli plaanis juba kiisuemmeke korda teha, et teine ei peaks iga poole aasta tagant kiisu seltskonda kõhus kandma. Kahjuks jäin põhimõtteliselt pool nädalat-nädal hiljaks, sest titad olid juba kõhus ja siis enam väga loomaarstid opereerida ei taha. Aga nüüd, kohe kui titad enam emme tissi ei taha, läheb see kiisumemm arsti juurde, et tulevik kergem oleks :)

No comments