Friends

Friends
And friends of friends

Food

Food
All the food i can eat

Photoshoots

Photoshoots
Photos of people and others

Vitamin Well against Aquell vitamin water (tiny review)
If i'd have to compare vitamin well with aquell vitamin water i'd say vitamin well (VW) tastes better. I love the shape of the VW bottle, but i also like the bigger drinking hole that aquell bottle has. And i l-ove that aquell bottle is really strong plastic. But that's no factor to dismiss this wonderful beverage! I have three different tastes waiting in my fridge so i don't yet know which one tastes the best. VW RELOAD is really good. Actually, if i remember correctly, Aquell has a lime tasted water as well and i loved it the most as well. So i think RELOAD will be my thing. And ofcourse i love that every bottle has it's own catch word-phrase. Just like froosh bottles. Little thing, but really makes you smile :)

Olen nüüdseks ära proovinud ka VW vee. Küll vaid ühe, aga kerge võrdlusmoment Aquelliga on kujunenud. Buduaarist uurisin, kus need saadaval ja tormasin selverisse. Kirjutati ka, et mitmed eelistavad Aquelli, kuna see soodsam, aga vähemalt siin pool Eestit on nad küll väga sarnase hinnaga, 10-20 senti vahet.  Kui nüüd võrrelda kaht pudelit siis pudeli originaalsus läheb kindlasti VW poole. Praktilisuse poole pealt on Aquelli pudel mulle rohkem meeltmööda. Selle joomisava on suur ja pudel on väga tugevast plastikust ( ma ei tea miks see oluline on ). Mul on külmkapis veel kolm VW maitset, niiet ei oska veel öelda, milline see lemmik on. Aquelli seeriast on kindel lemmik laim. Arvan, et antud VW RELOAD jääb ka üheks südamelähedasemaks. Buduaaris oli diskussiooni all ka vitaminii sisaldus mõlemas joogis. Väideti, et Aquellis on vähem vitamiine ja rohkem keemiat. Ei oska seda puntki hetkel kinnitada. Kardan, et VW vitamiinisisaldus on paikapidavam. Täiesti subjektiivne seisukoht. Pluss on VW suureks boonuseks need super vahvad märk sõnad-fraasid, mis on küll nii väiksed faktorid, aga tõesti panevad naeratama. Täpselt nagu froosh'i smuuti pudelitel.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

4 comments

 1. And Pretty Little Liars :)

  ReplyDelete
 2. VW pudelite kujundus meenutab mulle kodus kapi peal olevat desinfitseerimisvahendi kujundust, eriti just see must-valge-hall kujundusega pudel :D

  ReplyDelete
 3. tugev plastik - kohutav omadus ju, kui natu-natukenegi keskkonnale mõelda?
  võrrelda võiks - vetes sisalduvaid aineid, kumbast rohkem tolku on :D
  ma olen kuulnud - kuigi pudeleil on kirjas sõnad vitamiin ja vesi, ei ole tegemist tervislike toodetega. natuke tervislikematega kui limps või koola, aga siiski midagi, mida ainult ameeriklased ja sugugi mitte mõistlikud tervislikud eurooplased endale janukustutava joogi pähe sisse kaanivad - kas sisalduse järgi vastab see inff tõele?

  ReplyDelete