Friends

Friends
And friends of friends

Food

Food
All the food i can eat

Photoshoots

Photoshoots
Photos of people and others

I met a girl who's a lot like me


Today i decided to show those two 'tasty' candles in a different 'space'. It was snowing lightly so there was some nice contrast. Someday i'm going to be THAT photographer who will just lay down everywhere to take pictures, from low angle pictures always look better :D

Täna otsustasin oma 'maitsvaid' küünlaid üles pildistada natuke teises 'ruumis'. Õues sadas õrnalt lund, mis lisas mõnusat kontrasti. Ühel ilusal päeval saan ma selliseks fotograafiks, kes viskab kõhuli igalpool, et pilti teha. Madala nurga päält on pildid lihtsalt ilusamad! :D


4 comments

 1. Appi, mõlemad lõhnad tunduvad olevad täpselt sellised, mis mulle võiks meeldida. Pean neid kiiremas korras nuusutama minema (:

  ReplyDelete
  Replies
  1. See värske melon on suurepärane. Aprikoosi oma on samuti hea, aga pole veel piisavalt kaua põletanud, et paremat arvamust omada (esimene kord, vist :D)

   Delete
 2. Kõhuliolemise jutu koha pealt tuli kohe meelde, kui sügisel koera pildistasin. Lõpuks ma põhimõtteliselt roomasingi seal maas, sest ma ei tahtnud neid ülaltvaates pilte, aga noh ega mu riided ka just kõige puhtamaks ei jäänud, kui arvesse võtta, et sügisel ei ole kõige kuivem õues, vähemalt olid pildid seda väärt :D Ja sinu pildid on järjekordselt imelised :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jep, maas-pikali pildid on pea alati seda väärt, lihtsalt enamus ajast ei raatsi kõhuli olla :D

   Delete