Friends

Friends
And friends of friends

Food

Food
All the food i can eat

Photoshoots

Photoshoots
Photos of people and others

My first Pi-ret Jewelry earrings and more

I got myself my first Pi-ret Jewelry earrings today. They are beyond perfect. They are literally exactly what i had imagined. They are polite and not too extravagant. The gold gives sophistication and pearl adds some sweet undertone. Bottom line: i'm so happy and it's by far the best purchase i've made in a long time! And i'm afraid it won't be my last Pi-ret Jewelry buy :P

Jewelry'lt. Käisin kolm ringi linna vahelt terve päeva jooksul kuna esimesel korral jäi isikut tõendav dok maha. Aga kõik oli väärt seda. Päeva lõpetasin imeheas tujus!  Kõrvarõngad on imelised. Täpselt sellised, mida ette kujutasin: viisakad ja mitte liiga ekstravagantsed. Kuld annab 'elutarkuse' ja pärl lisab armsa alatooni. Kokkuvõttes olen väga õnnelik ja olen veendunud, et see oli parim ost üle pika-pika aja. Ja ilmselt ka mitte viimane ehtepaar Piretilt :)

Second purchase of the day was this amazing organizer 'book'. I refuse calling it diary, it's way too beautiful. I've always been sucker for those big awesome organizers. When it comes to putting information down for myself, handwritten is my thing!

Teine päevaost on see imeline märkmik-korraldaja. Olen alati olnud igasuguste märkmike ja päevikute suur fänn. Kui asi puudutab info-enda-jaoks, siis on see alati käsitsi maha kirjutatud.

2 comments

  1. Oi, nii need kõrvarõngad kui ka see Filofax on väga head valikud! Ma olen ka väga armastan märkmikke ja kui olen asja läbi kirjutanud, jääb see ka paremini meelde :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Nii on, mul oli kunagi kooli ajal (just gümnaasiumi) väga tugev 'läbi-kirjutamis-mälu'. Korra keskendunult sai kirja pandud ja meeles ta oli!

      Delete