Friends

Friends
And friends of friends

Food

Food
All the food i can eat

Photoshoots

Photoshoots
Photos of people and others

New travelmug


I couldn't leave that cup it the shop this time. There was one new kind of travel mug, just with different print, but i still loved my first choice more, it's more fairytale. And i got new pair of sunglasses, nothing special, i just wanted one of those 'gasoline' shades.

Seekord ma seda termostassi poodi ei suutnud jätta. Seal oli lisandunud veel üks samasugune tass, teise mustriga. Esimene valik oli sellegipoolest ilusam, õrnalt muinasjutuline! Lisaks sai ühed päikeseprillid soetatud. Mitte midagi erilist, oli suur soov 'bensiini' efektiga klaaside järgi!

4 comments

 1. Oi kui ilus tops. A kas see lihtsalt niiöelda kohvi kaasavõtmiseks või on tal mingi see funktsioon ka, et jaheda ilmaga kauem soojana hoiab jooki? :)
  Ja kust sellist saab? :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. See tops on ikkagi sarnaselt loodud nagu on mul starbucksi termos-keraamilised topsid, kahekihilised (üks starbucksi oma läks katki ja sain tõestust et tegelt on ka kahe kihiline :D). Kahjuks pole antud topsiga veel kogemust, aga sama tegumoege SB topsid on küll jumalikud kohvi joomiseks kui kiirustada ei soovi. Loomulikult kuumana 12h ei hoia, aga isegi tunde hiljem võib kohv sees veel soe olla :) igatahes soovitan, ise olen jubelaisk kohvijooja ja teen sadat asja iga kohvilonksu vahel ja see on hea abivahend, et ei peaks külma kohvi jooma :)

   Delete
 2. Väga ilus tass, kui see saladus ei ole, siis kust poest see tass osteti?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Antud tops on ostetud haapsalust, konsumist. Vahest on ka mujal konsumites saadaval! :)

   Delete