Friends

Friends
And friends of friends

Food

Food
All the food i can eat

Photoshoots

Photoshoots
Photos of people and others

My day off

Täna aitasin Jaanikat blogi asjus. Nimelt (taas)avastas ta kahe tulba süsteemi, mis on justkui loodud neile kes kirjutavad kahes keeles. Olin üsna üllatunud, et ei tulnud ise selle peale. Ja veel rohkem olen üllatunud, et keegi seda ei kasuta. Suuresti kindlasti sp, et blogger ei paku selleks nuppu nagu on teksti joondamiseks. Mina proovin igatahes ära.
Täna hommikul jätkus mu õnnetu 'aeg' kui seda võib nii kutsuda. Nimelt on kukkumisest põrutada saanud ka iga viimne liiges ja närv minu keres. Olin hüsteeriliselt õnnelik, et üldse voodist püsti sain. Käed liikusid minimaalselt ette-taha-kõrvale. Kohutav.
Vaba päeva puhul läksin metsa. Ilm oli küll sombune, aga vot riskisin. Kui olin kaugel paksus 'metsas' hakkas loomulikult seenevihma 'kallama'. Elasin üle, pikalt ei passinud.
Today, while i was helping Jaanika with her blog, we (read: she) rediscovered this great writing 'style'. With two columns. It's so convenient for people who are writing in two languages. I'm pretty surprised that i haven't thought of it before. And why don't more people use it. Probably because blogger don't provide a button for that, like it does for alignment. Bottom line, i will totally give it a try! 
Today, when i woke up, my miserable 'day' continued. Namely every joint and nerve in my body was sore and locked. I was psyched to even get out of bed. Couldn't move my arms or legs much. Took me a while to get moving. 
To 'celebrate' my day off i went to the woods. I'm creepy like that. Anyway... the weather was horrible. But ofcourse it started to rain as well. Survived that! Didn't stay for long though.

7 comments

 1. Väga mõnus on lugeda. Üldse ei häiri, et kõrval on inglisekeelne tekst! :)

  ReplyDelete
 2. Ohoo, kas tegemist on H&Mi päikeseprillidega?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hoopis Rimi omad :D Mulle aeg-ajalt meeldib sealt impulssostuna kaasa võtta. Need seal jube odavad ja päris korralikud!

   Delete
  2. Issand meenutavad nii väga minu H&Mi omi. :D:D

   Delete
 3. AnonymousMay 16, 2014

  Huh, sirged juuksed sobivad sulle ülihästi! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh!
   Kahjuks sirgeid juukseid sünniga kaasa pole antud, niiet väga tihti neid ei näe :)

   Delete