Friends

Friends
And friends of friends

Food

Food
All the food i can eat

Photoshoots

Photoshoots
Photos of people and others

Christmas movie night: Polar Express

Have You ever seen Polar Express? (if not, then i recommend it with all my heart) 
I mean there's always been Grinch, the one who literally stole christmas, because without watching that one at least one time during december, your damn happy holiday is stolen. But later in life i discovered Polar Express, as did many of us i'm sure. I've been watching it ever since it came out. At least couple of times during one christmas holiday. And here i am, 24 years old, and i still tear up whenever i see that boy saying: i believe (3x) and then the bell rings. Magical! 
Do you have your special christmas movies/cartoons, that you've been loyal to?Olete te kunagi näinud Polaarekspressi? (kui ei, siis soovitan kogu südamest)
Grinch on alati olemas olnud! See kes reaalselt röövib sinu jõulud kui sa seda detsembris vähemalt korra ei vaata. Elu teisel poolel tuli aga juurde veel Polaarekspress, kindlasti paljudel. Olen seda vaadanud ajast, mil see välja tuli. Vähemalt paar korda ühe hooaja jooksul. Ja siin ma olen, 24 aastane, kes ikka veel pillib kui väike poiss korrutab: ma usun ning seejärelt kellukest helistab. Maagiline!
Kas teil on olemas need kindlad multikad/filmid, millele olete ustavaks jäänud?

2 comments

 1. Minul on hoopis kaks raamatukest, mida ma igal aastal jõulude ajal tahan mitu korda lugeda.
  Mauri Kunnase "Jõuluvana" ning "12 kinki Jõuluvanale". Need on minu lapsepõlvest ja raamatud on täis tohutult vahvaid illustratsioone. Igal lehel on nii palju uudistamist :)

  nt link: http://www.antikvariaat.eu/tr%C3%BCkis/12-kinki-jouluvanale/11357

  Telekat ei ole ega tahagi :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jah, nüüd häbis ja nina maas lähen raamatukokku/poodi! Ma pole nii ammu jõuluraamatuid lugenud, et oleks vist aeg! Aitäh soovituse eest! :)

   Delete