Friends

Friends
And friends of friends

Food

Food
All the food i can eat

Photoshoots

Photoshoots
Photos of people and others

Tervisest- seni hästi kuni halb

Räägiksin paar sõna oma hetketervisest. Opist on möödunud nüüdseks ca poolteist kuud. Olen juba harjunud vähemalt päevas korra vastama küsimusele: Kuidas tervis on? Inimene on loomult hoolitseja ja see on fine by me! Aga et samu küsimusi on nii palju, siis sujuvalt tekivad sarnased vastused: hästi, harva halb. Ei ole hullu. Teistel läheb halvemini. (Ma ei kirjuta kunagi välja millisel opil käisin, sest ma ei taha, et minu blogi leitaks seda teed pidi. Kuid kuna räägin sellest aeg-ajalt, siis soovi korral võib meilitsi küsida: info@annbuhtart.com) 
Igatahes, elumuutus on suur ja üldiselt läheb mul harju keskmiselt. Olen juba harjunud neli korda vähem sööma ja langev kaal on ka ainult teretulnud. Aeg-ajalt leian end isegi hirmu all, et hullem on veel tulemas. Peab olema, mul on liiga hästi läinud. Kõrvalnähud peaaegu puuduvad. Aga õnneks üllatavad mind siiski aeg-ajalt mõned apsud. Antud hetkel tulevad tervislikud viperdused ainult siis kui olen ise midagi valesti teinud. Kas olen midagi söönud, mida ei talu või hoopis liiga palju. Viimane on suurem hirmutaja. Näiteks täna õhtul sai joodud spordijooki ja lõpetasin siruli maas. Iiveldab korralikult ja lihtsalt anud, et saaks oksendada. Aga nii pole vist ette nähtud, kiusu pärast ;)
Samas sellised hetked on isegi oodatud. Annab märku, et olen liiga vabalt võtma hakanud. Peab rohkem kontrollima, mida süüa ja mida mitte. 
Kokkuvõttes tuleb välja, et alati pole hea. Vahel on halb ka! ;)

1 comment