Friends

Friends
And friends of friends

Food

Food
All the food i can eat

Photoshoots

Photoshoots
Photos of people and others

Hot or not: phone gadgets from ebay

I had no fun with my last prestigio phone 'cause there were no cases available for it. So now, naturally, i'm taking full advantage of my LG G3 baby. I picked out couple of cases for my mean machine. I'm pretty sure i'm ordering at least 90% of them, but do you find them hot or not?


Mul polnud mingit rõõmu eelmise Prestigio telefoniga, sest sellele polnud kuskil ümbriseid ega lisaseadmeid. Seega on täiesti loomulik, et ma nüüd lähen üle võlli oma beebi G3'ga. Valisin välja mõned ümbrised ebay'st ja ilmselt lähevad vähemalt 90% neist ostmiseks. Aga mida teie arvate, kas olen väga mööda maitsega või tabasin naelapead?


I so love everything bamboo, so obviously this is a go-go!
Ma jumaldan kõike bambust, seega kõik bambus on jah-jah!

7 comments

 1. Bambuse oma näeb eriti viis pluss välja :) Pole ise sellist tähele pannudki.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Bambuse oma oli esimene mis kindlasti minu ostukorvi lendas. Nii viisakas, aga samas pilkupüüdev :)

   Delete
 2. Endal ka LG G3 ja ma tavaliselt kipun ikka nende hard case ümbriste poole, mida e-cell ja teised pakuvad. Praegugi üks ümber ja olen nii rahul sellega. Sinu valikutest meeldib mulle aga see mündiroheline, esiteks kena värv ja teiseks mõnusalt lihtne. :)

  tuuuuli.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mulle ka pigem istuvad sellised ilmega ümbrised, mitte need silikoni omad. Ja pigem eelistan ilma kaaneta (lihtsalt ekraanil peab olema klaaskile peal)!
   See mündikas on päris pricey! Aga ma armusin sellesse juba kaugelt, see ei tundu selline odav plastik vaid mingi originaal teema (+ pidi väga kerge olema)

   Delete
  2. Hard case ongi kõva ja plastikust. Ma ikka ka iga kord jälgin, et silikonist ümbrise otsa ei põrkaks, käes on ebameeldiv, aga need hard case on sellised õhukesed ja tugevast plastikust, pealegi erksate värvidega. :)

   Delete
  3. Okei mu kommentaar läks natuke teemast mööda, sest ma lugesin natuke mööda. Vabandust! :D

   Delete
 3. Ma olen päris palju taguseid tellinud eBayst, meeletu valik ikka :)

  ReplyDelete