Friends

Friends
And friends of friends

Food

Food
All the food i can eat

Photoshoots

Photoshoots
Photos of people and others

AVON'i võistlus, jumestus ''Päikseline suvemeik''


Sain hiljuti kutse AVON'ilt osaleda nende poolt korraldatud võistlusel. Loomulikult oli mul kohe kõrv kikkis ja huvi suur. Igasugune Eesti blogijate boost on minu silmis väga hinnaline. Isegi kui üldiselt ma osaleja ei ole, loodan ma alati sellele, et meid ikka väärtustatakse siin ja seal. 
Võistlus ise on äärmiselt lihtne. Selleks saadeti osalejatele ports AVON'i tooteid (mida oli juba nii palju, et vahet pole kas võidad, juba see tootekarp on hirmsuur kink) ning juhiks kolm erinevat jumestusjuhti! Võib muidugi kõiki kolme proovida, aga osalemiseks peaks vähemalt üks olema pildis või filmis üles võetud!Esialgu olin üldse natuke skeptiline kas peaksin osalema... ma pole ju ei jumestaja ega ilublogija. Aga äkki ongi see minu võlu osalejana? Mitte kõik inimesed ei pea blogi ja ei õpi jumestajaks... on ka täiesti tavalisi inimesi kes end mukivad.

Meigiks valisin endale ''Päikselise suvemeigi''. Võtsin kaardi näppu ja tegin ära, Kuna ma tahtsin jubedalt video näol end näidata, siis olin sunnitud oma natuke ebaõnnestunud katse ümber tegema. Nimelt kavas oli jutustada jumestuse saatel, kuid kuna mul erilist meigiharidust pole, siis kujunes see jutt pehmelt öeldes üleliigseks. Selle lahendasin muusikaga! Selgitus on selleks, et videos laterdav suu oleks lahti seletatud! Plaanid olid algul teised! ;)

Aga mis ma ikka jahvatan, visake ise pilk peale! (pange ikka hd peale)

Video alla lisan kõik tootefotod, mitte ainult antud video esinevad!


filmitud kaameraga Canon EOS 760D

Nüüd tuleb küll pilte palju, aga ega ma muudmoodi ei saa. PS! Tootefotosid oli väga lõbus teha! :D
Suurem osa ajast olin kõhuli maas ja maadlesin kaameraga! ;)

2 comments

  1. "kamarajura"-tuli sul igatahes väga hästi välja!;)👍👍

    ReplyDelete
    Replies
    1. Alati võiks paremini, aga isegi 'SEE' versioon imes minust kõik energia välja :D

      Delete