Friends

Friends
And friends of friends

Food

Food
All the food i can eat

Photoshoots

Photoshoots
Photos of people and others

Minimatk Dirhamis

Täna sain mina küll ühe suure üllatuse osaliseks. Meil on siin samas Läänemaal paradiis. Veetsin oma puhkeperioodi esimese päeva matkates Dirhamis. Alustasime oma retke Dirhami sadamast ja liikusime mööda rannajoont. Assa nuga mis vaade.
Kõigele lisaks oli  purrrfect ilm mil panna proovile oma uus polaarfilter. Tulemus on see, et 90 protsenti piltidest on originaalid. Jah, Minule piisas originaalist. Seda ei juhtu ju kunagi! Alati on midagi mäda.
Minu teema on hästi valgusrikkad ja väga tugeva tooniga pildid. Ja just seda ma saangi. Aitähh, Ann, et otsustasid endale lõpuks polaarfiltri muretseda. Kuidas oled siiani hakkama saanud, see on juba teistsorti müstika! Lisaks värvile teeb filter ka imesid veega. Eesti sitane vesi saab justkui 10x selgemaks!

Pilte on muidugi nii palju, et ajab ülegi! Tundub, et endaarust kõik head ja paremaid ei anna välja sortida... jah-jah! :DMaitsesin esimest korda merikapsast! Teate, väga meeldis!
2 comments

 1. aru ma ei saa, miks see Dirhami 240 km kaugusel peab olema. leidsin Dirhami tulepaagi pildi (https://et.wikipedia.org/wiki/Dirhami_alumine_tulepaak) ja see on lihtsalt nii lahe (ja roosa!), et tahaks oma silmaga näha kohe! sa seda ei näinud oma matkal?
  igatahes, kui viitsid, võiksid mulle selle listi teha Haapsalu (ja miks ka mitte selle ümbruse) parimatest paladest. kaltsukad seal hulgas siis. mul on juba pikemat aega selline Haapsalu/Lääne-Eesti isu peal.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Selleni kahjuks seekord ei jõudnud, aga juba plaanime uut reisi sinna!

   Hakkan kohe mõtlema kus ja mis ja kuidas! :D

   Delete